Full Kasko

Trabzon Oto Kiralama sektöründe bulunan firmamız Rent a Car kaskosuna sizler için önem vermektedir. Rent a Car kaskosu, araç kiralama yapan şirketlerin tüm arabalara yaptırmak zorunda olduğu bir işlemdir. Bu hizmet sayesinde tüm araçlar güvelik altına alınmaktadır ve olası kaza durumlarında hem şirketi hem de kullanıcıyı zor durumda bırakmamaktadır.
Dolayısıyla tüm Rent a Car firmaları kiraladıkları araçlar için bu kaskoyu mutlaka yaptırmalı ve tüketiciye bu şekilde teslim etmelidir. Tüketicilerde kiralama yaparken mutlaka şirketten bu konuyla ilgili bilgi almalıdır ve aksi durumda başka bir şirketle irtibata geçmelidir.

Vip Rent a Car olarak Trabzon oto kiralama sektöründe kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti ve dürüst çalışma ilkelerini benimseyerek; siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını en uygun şekilde karşılayabilmek için standart, orta, lüks, minibüs ve 4x4 arazi araçları olmak üzere, beş farklı araç grubunda, sizlere hizmet vermektedir. Trabzon oto kiralama sektöründe sizlere hizmet veren firmamız kiralık arabanızı Trabzon Havalimanı'ına biz getiriyoruz ve kira sonunda havaalanından teslim alıyoruz. Havalimanı araç kiralama, teslim etme ve teslim alma tamamen ücretsiz !