Yomra Tours Oto Kiralama


Trabzon Yomra Tours, “maddi değil, manevi”, “iyi değil, kusursuz” hizmet anlayışıyla yola çıkmıştır. Sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek için, bünyesinde bulundurduğu profesyonel kadrosu ile sektöründe adından söz ettiren firmalar arasında yerini alma yolunda hızla ilerlemektedir.

Bir marka olmak için Hizmet ve Özverinin ne kadar önemli olduğunun bilincinde olan Trabzon Yomra Turizm, sizlere verdiği hizmetle rahat ettirebilmek için var gücü ile çalışmaktadır. Amacımız: kalite, güven ve hizmet üçgenini hep ön planda tutmak, müşteri memnuniyetini arttırmak, mükemmelliği yakalamak, güvenilirliği koruyarak dinamik ve hızlı çalışma performansını azimle sürdürmek, yeniliklere açık sürekli bir gelişim içerisinde olmaktır.

Trabzon Yomra Turizm, T.C. Turizm Bakanlığından onaylı A GURUBU bir seyahat acentası olmasının yanında, TÜRSAB (Türkiye Seyahat Acentalar Birliği) üyesi olup, yurt içi ve yurt dışı yolculuklarınız için uçak bileti temini ve Rent A Car hizmetleri de vermektedir.


logo logo
Trabzon Oto Kiralama firmalarından Yomra Tours Araç Kiralama tüm hizmetlerimizden yararlanmak için sizleri ofisimize bekliyoruz. Dilerseniz iletişim adresinden ulaşabilir bilgi alabilirsiniz.