Vip Araç KiralamaVip Araç Kiralama

Lüks donanımlara sahip modern araçları, şöförsüz ya da dilerseniz turizm kokartlı deneyimli rehberleri ve organizasyonları gerçekleştiren profesyonel ekibi ile tam donanımlı kusursuz bir acente hizmeti vermektedir.

Yurtdışından yada yurt içerisinden gelen konuklarınızı sizin yerinize havalimanında karşılayan ve otellerine yerleştiren, talep edilmesi halinde misafiriniz olarak kaldığı süre içerisinde; araç, şoför ve rehber hizmetleriyle eşlik ettiğimiz konuklarınızı, en son havaalanı transferi ile ülke ve şehirlerine uğurluyoruz.

Yomra Tours olarak 2013 yılında günlük kiralama ve rent a car sektörüne hızlı bir giriş yaptık. Vip Araç Kiralama alanında hizmet veren firmamız özellikle Doğu Karadeniz bölgesinde jeep, lüks ve vip minibüs çeşitleri ile müşterilerine en iyi hizmeti vermektedir. Uygun fiyatları ile her bütçeye uygun seçenekler sunmaktadır. Ucuz kiralık araba seçenekleri ve farklı modelleri ile size kendinize en uygun arabayı seçebilirsiniz.

Vip Rent a Car olarak Trabzon oto kiralama sektöründe kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti ve dürüst çalışma ilkelerini benimseyerek; siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını en uygun şekilde karşılayabilmek için standart, orta, lüks, minibüs ve 4x4 arazi araçları olmak üzere, beş farklı araç grubunda, sizlere hizmet vermektedir. Trabzon oto kiralama sektöründe sizlere hizmet veren firmamız kiralık arabanızı Trabzon Havalimanı'ına biz getiriyoruz ve kira sonunda havaalanından teslim alıyoruz. Havalimanı araç kiralama, teslim etme ve teslim alma tamamen ücretsiz !