Yol Yardımı



Yol Yardımı

Trabzon'da bulunan firmamız Vip Rent a Car, 7 gün 24 saat Kiralama süresince meydana gelebilecek acil, öngörülemeyen kaza ve/veya durumlar ile ilgili olarak yol yardımı ekibine ulaşabilirisiniz. Yapmanız gereken sakin olmanız ve 0462 344 2 344 / 0535 547 0904 numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Vip Araç Kiralama tüm hizmetlerimizden yararlanmak için sizleri ofisimize bekliyoruz. Dilerseniz iletişim adresinden ulaşabilir bilgi alabilirsiniz.

Vip Rent a Car olarak Trabzon oto kiralama sektöründe kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti ve dürüst çalışma ilkelerini benimseyerek; siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını en uygun şekilde karşılayabilmek için standart, orta, lüks, minibüs ve 4x4 arazi araçları olmak üzere, beş farklı araç grubunda, sizlere hizmet vermektedir. Trabzon oto kiralama sektöründe sizlere hizmet veren firmamız kiralık arabanızı Trabzon Havalimanı'ına biz getiriyoruz ve kira sonunda havaalanından teslim alıyoruz. Havalimanı araç kiralama, teslim etme ve teslim alma tamamen ücretsiz !